Text
 
Питання:
Чи можливо використовувати антинакипні фільтри "СВОД-АС" для питної води?

Відповідь:
Антинакипний фільтр «СВОД-АС» не робить з не питної води питну! Ми рекомендуємо використовувати фільтр за призначенням, тобто встановлювати безпосередньо перед водонагрівальною технікою, щоб захистити її від формування накипу та, у свою чергу, від передчасної поломки, а так само від перевитрати дорогої електроенергії.
Питання:
У якому положенні повинен встановлюватися антинакипний фільтр "СВОД-АС", чи може бути довільна позиція?

Відповідь:
Встановлювати антинакипний фільтр "СВОД-АС" горизонтально не рекомендується, тому що вода буде проходити по шляху найменшого опіру і чинна речовина не буде дозуватися у воду в необхідній кількості. Наша наполеглива рекомендація встановлювати його вертикально.
Питання:
Чи можливо воду при використанні антинакипного фільтра "СВОД-АС" заливати в зволожувач повітря? Чи не буде білого осаду в приміщенні як після води з під крану?

Відповідь:
Білий осад буде, оскільки Ca і Mg з води нікуди не випадають. Застосування антинакипних фільтрів "СВОД-АС" не вирішує цю проблему.
Питання:
Яка пропускна здатність води в антинакипному фільтрі "СВОД-АС"?

Відповідь:
½ дюйма: від 1 до 2 м3/ч
¾ дюйма: від 1.5 до 3 м3/ч
1 дюйм: від 3 до 5 м3/ч
Питання:
Яким чином антинакипний фільтр "СВОД-АС" сприяє видаленню вже наявного накипу на ТЕНах?

Відповідь:
При проходженні через антинакипний фільтр "СВОД-АС" у воду дозується активна речовина, яка змінює структуру кристалічних решіток солей жорсткості. Накип не утворюється на поверхнях нагріву, крім того, вода, насичена активною речовиною, поступово змиває вже наявні відкладення, шляхом зіткнення з ними (поступово, шар за шаром).
Питання:
Як реалізувати процес економії миючих засобів? (в каталозі вказана цифра до 30%)

Відповідь:
Якщо в барабані буде вирішена проблема накипоформування, тоді 100% порошку буде використано для прання, а не для вирішення проблеми з накипом. Так само, якщо на стінках пральної машини буде багато карбонатно-кальцієвих і залізо-окисних відкладень, то частина порошка буде затримуватися.
Питання:
У чому відмінність антинакипних фільтрів sf100w від sf100b, чому різна ціна, хоча один і той же заявлений ресурс на упаковці?

Відповідь:
Візуальних і функціональних відмінностей між цими антинакипнимі фільтрами немає абсолютно, фільтр sf100w дорожче з причини того, що в комплекті йде засіб СВОД - ТВН (баночка 50г) експрес-очищення від накипу.
Питання
Вода після установки антинакипного фільтра "СВОД-АС" йде з білими "пластівцями". Чи нормально це і як довго це може тривати?

Відповідь:
Якщо вода йде з білими "пластівцями" це означає, що антинакипний фільтр "СВОД-АС" поступово змиває вже наявні відкладення, шляхом зіткнення з ними (поступово, шар за шаром).
Треба злити приблизно 50 л води.
Питання:
Чи не випаде волосся або ще чого-небудь при купанні або митті посуду?

Відповідь:
Застосування антинакипного фільтру "СВОД-АС" безпечно для людини і навколишнього середовища. На фільтр отримано висновок Міністерства охорони здоров'я України.
Вода, після проходження через антинакипний фільтр "СВОД-АС" відповідає ДСТУ "Вода питна".
Питання:
Чи потрібна регенерація вашої смоли?

Відповідь:
Наповнювач "СВОД-АС" не вимагає регенерації як при використанні звичної нам іонообмінної смоли. До кожного фільтру є свій розроблений змінний наповнювач або картридж.

ви маєте можливість задати питання